HÜRRİYET BUMERANG

kod

Embed

yüzüğü hangi parmağınıza takıyorsunuz?Yüzüklerden karakter anali

 

Yüzüklerin Karakter Dili

Yüzüklerden karakter analizi yapabilirsiniz.

 
BAŞ PARMAK

Baş parmağına yüzük takanlar; özgürlüğüne düşkün kişilerdir. Özelalanlarına olan düşkünlükleri ilişkilerinde de etkin rol oynar. Hayatına giren insanların onun özgürlüğüne saygı duyması durumunda her şey yolunda gidebilecekken, özgürlüklerini kısıtlama yoluna gitmesi durumunda ilişkileri kısa süreli olur.

İŞARET PARMAK

İşaret parmağına yüzük takanlar; güçve otorite seven kişilerdir. Otorite sağlamayı ve gücü elinde tutmayı seven bu kişiler, hem özel hem de iş hayatlarında başarılı olurlar.

ORTA PARMAK

Orta parmağına yüzük takanlar; güvenilir kişileridir. Hem iyi bir sırdaş olurlar hem de iyi dost. Bu kişilikte olanların ilişkileri çok iyi ve güçlütemellere oturur.

YÜZÜK PARMAK

Yüzük parmağına yüzük takanlar; tertipli ve titiz kişileridir. Yaşam alanları sürekli düzenli olan ve buna çok önem veren pisliğe,dağınıklığa müsamaha göstermeyen insanlardır.

SERÇE PARMAK

Serçe parmağına yüzük takanlar; ilgi çekmeyi seven ve çekici kişilerdir. Kendilerine olan güvenleri ve çekicilikleriyle girdikleri her ortamda bakışları kolaylıkla üzerine çekebilirler ve bundan oldukça hoşnut olurlar.

Paylaşmak Güzeldir !


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !