HÜRRİYET BUMERANG

kod

Embed

Tanju Çolak'tan yıllar sonra gelen şike itirafı

Tanju Çolak'tan yıllar sonra gelen şike itirafı

 

CNN Türk'te ekrana gelen "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'ın konuğu olan futbol yorumcusu Tanju Çolak'tan bir şike itirafı geldi.

Mesut Yar’ın ‘Şike yaptın mı hiç?’ sorusuna yanıt veren Tanju Çolak, ‘hatır şikesi yaptım’ dedi. Rakip takımın hocasının üzerinde çok emeği olduğunu söyleyen Tanju Çolak, şike anısını şöyle anlattı: “Ben genç milli takımdan dönmüşüm, Samsun Yol Spor'da oynuyorum. 16-17 yaşındayım. Çok da başarılıyım. Her milli maç dönüşünde de hangi takım olursa olsun 3-5 tane atıyorum. Çarşamba Belde Spor'un Yol Spor ile maçı vardı. Bizi yendikleri takdirde, ancak kümede kalıyorlardı, Amatör Ligde. 16-17 yaşındaydım. Karşı tarafın hocası da beni yetiştiren hocaydı. Allah rahmet eylesin Cumhur Hoca, emeği vardı. Ben atıyorum onları bekliyorum. Ogün maç 4-3 bitti. Üçünü ben attım, artık daha atmamayım dedim. Onlar bizi yenip ligde kaldılar.”

Tanju Çolak 16-17 yaşlarındayken yaşadığı bu olay için, “Hatır gönül işiydi, şike değildi. İçine para girerse şike olur” savunmasını yaptı.

Paylaşmak Güzeldir !


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !