HÜRRİYET BUMERANG

kod

Embed

Kadınlara En Çok Yakışan Dövme Yerleri

 

Günümüzde dövme yaptırmak artık çok popüler. Hem şık hem de çekici olan dövmeleri doğru yere yaptırmak çok önemli.

 

İç Bilek


Kadınların dövme yaptırdıkları en güzel yerlerden biride bilek içi. Yazı ve küçük boyuttaki dövmeler için uygun bşr yer olan bilek içi, aynı zamanda istediğiniz zaman saat veya bilezikle saklayabileceğiniz bir yer. Bilek içi hızlı bir şekilde iyileşir ancak ince deri olduğundan daha diğer yerlere göre biraz daha acıya bilir.

Kol İçi

Kol içi aynı zamanda ikiye ayrılıyor. Pazınızın veya alt kol içinize yaptırabilirsiniz. İç tarafta olduğu için her zaman göz önünde olmaması iyi yönlerinden biri. Alt kol içi diğer taraflara göre çok acımaz ancak üst kol içiniz hassastır. Uzun cümleler ve şekilli dövmeler için oldukça kullanışlı yerlerdendir.

Omuz

Omzun dövme yapmak için bir çok yönü vardır. Omzun arka kısmı kemikli bir yer olduğu için acı ihtimali yüksektir. Ancak cümle şeklideki dövmeler için mükemmel bir yer. Dövmelerin hem zarif hem de çekici olduğu bu yer, düşük omuzlu bluz sevenler için doğru tercih olacaktır.

Şekilli ve büyük dövmeler ise omzun ön veya üst tarafında daha güzel duracaktır. Ancak omzunuza yaptıracağınız dövmeleri iyi düşünün çünkü çok kapalı bluzlar giymiyorsanız gizlemeniz zor olacaktır özellikle de yazın.

Ense

Ense dövme yatırmak için oldukça popüler bir bölge, kolay saklanabilir ve dövmenin güzel gözüktüğü bir yerdir. Tedavi süreci biraz zorlu geçebilir çünkü, kolay ulaşılır bir yer olmadığı gibi bluzlardan dolayı sürekli bir temas vardır. Dikey dövmeler için mükemmel bir yerdir.

Omurga

Omurgaya yapılan dövmeler biraz zorlayıcıdır. Ancak sonuçtan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. İnce uzun dövmelerin çok hoş durduğu omurga, sırttı açık bluzlarla çok seksi duruyor. Bu dövme yerinin en iyi örneklerinden biri Victoria Beckham.

Kaburga

Son olarak, kadınlar için en güzel yerlerden biri kaburga. Burası tamamen kemikten oluştuğu için biraz acıyacaktır. Kaburgaya yapılan dövmeler, göz önünde değildir. Bu yüzden görünen bir dövme istiyorsanız diğer yerleri tercih edebilirsiniz. Ancak hem sıkılmamak için hem de dövmenin hoş durduğu bir yer olduğu için kaburga oldukça popüler.

Paylaşmak Güzeldir !


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !